معلم در اسلام

تجلیل از 3200 معلم نمونه در تهران

اسامی برندگان جایزه پولیتزر 2010 اعلام شد

در هفته گرامیداشت مقام معلم صورت می‌گیرد

 قائم مقام وزیر آموزش و پرورش در ستاد بزرگداشت مقام معلم گفت: 3 هزار و 200 معلم نمونه منطقه‌ای ، استانی و كشوری در 15 اردیبهشت در سالن وزارت كشور از سوی وزارت آموزش و پرورش مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

 

به گزارش فارس ، اسدالله اسدی گرمارودی گفت: وزارت آموزش و پرورش در هفته معلم به اجرای باشكوه مراسم بزرگداشت مقام معلم در تمامی مدارس خواهد پرداخت.

 

وی اضافه كرد: از سوی وزیر آموزش و پرورش برای همه معلمان نمونه شهرستان‌ها ، به صورت متمركز علاوه بر صدور تقدیرنامه، معادل 5 ربع سكه بهار آزادی اهدا می‌شود.زنگ «سپاس معلم» در 12 اردیبهشت در یكی از مدارس شاهد شهرستان‌های تهران توسط مقام عالی وزارت طنین‌انداز می‌شود.

 

قائم مقام وزیر آموزش و پرورش در ستاد بزرگداشت مقام معلم با بیان اینكه مسئولان تشكل‌های دانش‌آموزی و انجمن اولیا و مربیان در مراسم زنگ «سپاس معلم» ، وزیر آموزش و پرورش را همراهی خواهند كرد، افزود: حضور اعضای ستاد مركزی بزرگداشت مقام معلم در مرقد حضرت امام راحل (ره ) و بیعت با آرمان‌های معلم انقلاب از دیگر برنامه‌های دوازدهم اردیبهشت است.

 

اسدی گرمارودی اضافه كرد: از دیگر برنامه‌های ستاد گرامیداشت مقام معلم می‌توان به دیدار 4 هزار و 500 معلم نمونه و مسئولان آموزش وپرورش با مقام معظم رهبری اشاره كرد.3 هزار و 200 معلم نمونه منطقه‌ای ، استانی و كشوری در 15اردیبهشت در سالن وزارت كشور از سوی وزارت آموزش و پرورش مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

 

وی گفت: در مراسم تجلیل از معلمان منتخب كشوری، رئیس جمهوركشور حضور خواهد داشت و به معلمان منتخب سند و سوئیچ یك دستگاه خودرو اهدا می‌كند.

 

قائم مقام وزیر آموزش و پرورش در ستاد بزرگداشت مقام معلم با بیان اینكه پورتال جامع و سیستم مجازی مدیریت آموزش و یادگیری با عنوان «LTMS»، در 15 اردیبهشت افتتاح می‌شود ، اضافه كرد: همه فرهنگیان با مراجعه به این سایت می‌توانند ضمن مشاهده گواهینامه و واحدهای گذرانده خود در آموزش‌های ضمن خدمت، نیاز‌های مورد اولویت آموزش ضمن خدمت خود را در این پورتال ثبت كنند.

+ نوشته شده در  چهارشنبه سی و یکم فروردین ۱۳۹۰ساعت 0:21  توسط رئوف  |