X
تبلیغات
معلم در اسلام - تجلیل از 3200 معلم نمونه در تهران

معلم در اسلام

تجلیل از 3200 معلم نمونه در تهران

اسامی برندگان جایزه پولیتزر 2010 اعلام شد

در هفته گرامیداشت مقام معلم صورت می‌گیرد

 قائم مقام وزیر آموزش و پرورش در ستاد بزرگداشت مقام معلم گفت: 3 هزار و 200 معلم نمونه منطقه‌ای ، استانی و كشوری در 15 اردیبهشت در سالن وزارت كشور از سوی وزارت آموزش و پرورش مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

 

به گزارش فارس ، اسدالله اسدی گرمارودی گفت: وزارت آموزش و پرورش در هفته معلم به اجرای باشكوه مراسم بزرگداشت مقام معلم در تمامی مدارس خواهد پرداخت.

 

وی اضافه كرد: از سوی وزیر آموزش و پرورش برای همه معلمان نمونه شهرستان‌ها ، به صورت متمركز علاوه بر صدور تقدیرنامه، معادل 5 ربع سكه بهار آزادی اهدا می‌شود.زنگ «سپاس معلم» در 12 اردیبهشت در یكی از مدارس شاهد شهرستان‌های تهران توسط مقام عالی وزارت طنین‌انداز می‌شود.

 

قائم مقام وزیر آموزش و پرورش در ستاد بزرگداشت مقام معلم با بیان اینكه مسئولان تشكل‌های دانش‌آموزی و انجمن اولیا و مربیان در مراسم زنگ «سپاس معلم» ، وزیر آموزش و پرورش را همراهی خواهند كرد، افزود: حضور اعضای ستاد مركزی بزرگداشت مقام معلم در مرقد حضرت امام راحل (ره ) و بیعت با آرمان‌های معلم انقلاب از دیگر برنامه‌های دوازدهم اردیبهشت است.

 

اسدی گرمارودی اضافه كرد: از دیگر برنامه‌های ستاد گرامیداشت مقام معلم می‌توان به دیدار 4 هزار و 500 معلم نمونه و مسئولان آموزش وپرورش با مقام معظم رهبری اشاره كرد.3 هزار و 200 معلم نمونه منطقه‌ای ، استانی و كشوری در 15اردیبهشت در سالن وزارت كشور از سوی وزارت آموزش و پرورش مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

 

وی گفت: در مراسم تجلیل از معلمان منتخب كشوری، رئیس جمهوركشور حضور خواهد داشت و به معلمان منتخب سند و سوئیچ یك دستگاه خودرو اهدا می‌كند.

 

قائم مقام وزیر آموزش و پرورش در ستاد بزرگداشت مقام معلم با بیان اینكه پورتال جامع و سیستم مجازی مدیریت آموزش و یادگیری با عنوان «LTMS»، در 15 اردیبهشت افتتاح می‌شود ، اضافه كرد: همه فرهنگیان با مراجعه به این سایت می‌توانند ضمن مشاهده گواهینامه و واحدهای گذرانده خود در آموزش‌های ضمن خدمت، نیاز‌های مورد اولویت آموزش ضمن خدمت خود را در این پورتال ثبت كنند.

+ نوشته شده در  چهارشنبه سی و یکم فروردین 1390ساعت 0:21  توسط رئوف  |